Září 2017

"A proč vlastně ne?"

12. září 2017 v 13:52 | nicolettadesire

"And why not?"

Taky si občas říkate u některých věcí ,že byste je nikdy neudělali ? Myšlenka na to vám jasně napovídá že prostě ne? .....Někdy nám život nachystá nelehké úkoly ,které bohužel ponesou i následky. V tomto případě ale následky berou trochu jiný konec. Uvedeme si příklad: Chodili jste s nějakým klukem , všechno pro vá vypadalo moc růžově , milovali jste se a už jste byli v domění že maté krásný HAPPY ENDING ? Jenže z ničeho nic BUM a rázem je všemu konec? Jak rychle to začalo tak to vlastně skončilo? Ano stává se to dost často a rozchod je bolestivy podle me pro vsechny ...je mnoho faktoru k čemu mohlo všechno vést , ale trochu to zkrátime . Jsou to 3 nejčastejší důvody: 1) Špatná komunikace
2) Nevěra
3) chybí kompromis To jsou vlastně základy , pak se dá k tomu přiřadit dalších X věcí ale o tom písnu jindy a podrobněji v připravovaném článku.Taže se vrátíme zpět k věci. Když ste po rozchodu a vy čerpáte opět novou sílu a chut zpět do života a už si myslíte že jste na dobré cestě znovuzrození a najedou se objeví váš ex a bude vám motat hlavu že ho to mrzí a chtěl by se vratit že je jiný . A vy se ocitáte v osudovém rozpoložení ...Jedna strana vám říka NE! At trpí za vše co vám udělal a druhá strana zase že by jste ho nejradši vzali hned zpět, Jenže nevíte kterou volbu vlastně zvolit? A co když existuje i třetí volba ? :D Nemusíte hned dělat pfff :D Když vám ex řekne že che s vami mluvit .,.můžete si položit otazku A PROČ VLASTNĚ NE :D koneckonu nejste to vy kdo to ukončil , nejste to vy kdo někoho žádá o návrat ..prostě budte nad věcí a budte sama sebou štastá a svěži ....o to víc bude ten dotyčný v prdeli jelikož pozná že se máte daleko lépe :D Nic nebolí víc než usmev na tváři :D Takže směle do toho .

Peklo je prázdné,démoni jsou tady

4. září 2017 v 17:20 | nicolettadesire

Hell is empty, the demons are here ".

Co si pod tím má vlastně člověk představit? Dobrá otázka :D Na svétě je hned několik verzí pekla např. lidi,práce,místo,i čas je někdy jako samotné peklo. Co víc dodat žijeme v 21. století a myslím si že tato doba se hodně posunula dopředu ..Technologie , věda atd. ale má to vlastně jeden takový malý háček čím víc lidi chtějí tím méně lasky na světě je . Ano je to smutný ale bohužel je to tak .Lidé by se dali označit za peklo . Poslední dobou jsou víc a víc zlý ,nejen že v tom roli hraje žarlivost ,vztek na ostatní že mají to a to .Lidé se k sobě chovají jako hyjeny pokud nejdete s dobou jako všichni ostatní považují vás za divný a často odpad pro společnost ale ted si to vemte ze své strany MÁ VŮBEC CENU MĚNIT SVOJE JÁ JEN PROTO ABYCH BYLA JAKO OSTATNÍ? STOJÍ MI ZA TO ABYCH BYLA MRCHA JEN PROTO ABY MĚ MŮJ IDOL MĚL RÁD, PROTOŽE PŘESNĚ TO VYŽADUJE? I KDYŽ JÁ JSEM NAPŘÍKLAD MILÁ DÍVKA? NEBO MÁTE TELEFON LÍBÍ SE VÁM SAMSUNG NEBO NOKIE A NĚKDO VÁM ŘEKNE ŽE JE TO SHIT! A ŽE JSTE LOOSER ŽE NEMÁTE IPHONE JAKO VŠICHNI OSTATNÍ? OPRAVDU STOJÍ ZA TO BÝT KOPIE JAKO VŠICHNI? Odpověd je jednoduchá : NIKDYYYY !!!!! je to ta největší hloupost jakou může člověk udělat . Nikdy to nedelejte budte sami sebou to je kouzlo v kazdem cloveku ...demoni jsou zly a lide jdou v jejich stopach .